Kvalita ovzduší

Děčín
Doksany
Chomutov
Krupka
Lom
Litoměřice
Měděnec
Most
Rudolice v Horách
Sněžník
Štětí
Teplice
Tušimice
Ústí n.L.-Všebořická (hot spot)
Ústí n.L.-Kočkov
Ústí n.L.-město
Zdroj: CHMI
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 20. sprna - Světový týden vody

20. sprna - Světový týden vodyDatum konání:
20.8.2023

20. srpna - Světový týden vody

bubbles-ga7d886c7a_640.jpgJedná se o největší konferenci o globálních problémech s vodou. Světový týden vody je místem, kde lze zkoumat nové způsoby hospodaření s vodou a řešit největší výzvy lidstva: od potravinové bezpečnosti a zdraví po zemědělství, technologie, biologickou rozmanitost a klima.

SIWI již přes 30 let pořádá Světový týden vody. Dnes je to nejvlivnější hnutí na světě zaměřené na transformaci globálních problémů s vodou. World Water Week je přední konferencí o globálních problémech s vodou, která se koná každý rok od roku 1991. Týden přitahuje různorodou směs účastníků z mnoha profesních oblastí a ze všech koutů světa.

Světový týden vody 2023
Světový týden vody 2023 se koná od 20. do 24. srpna a jeho cílem je zasadit semínka změny. Připojte se k nám ve Stockholmu nebo online a získejte program plný relací na témata jako inovace, změna chování, technologie a správa věcí veřejných.

Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností z celého světa prozkoumáme, jak může být voda mocným nástrojem k řešení vodní krize, globálního vytápění, ztráty biologické rozmanitosti, chudoby a mnoha dalších problémů souvisejících s vodou.

Seznamte se s jeho programem.