Kvalita ovzduší

Děčín
Doksany
Chomutov
Krupka
Lom
Litoměřice
Měděnec
Most
Rudolice v Horách
Sněžník
Štětí
Teplice
Tušimice
Ústí n.L.-Všebořická (hot spot)
Ústí n.L.-Kočkov
Ústí n.L.-město
Zdroj: CHMI
Drobečková navigace

Úvod > Odběr SMS

Odběr SMS

SMS Infokanál - informace o smogu přímo do mobilu

Ekologické centrum Most pro Krušnohoří nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o smogových situacích. Služba SMS InfoKanálu umožňuje zasílání informací o vyhlášení či odvolání smogových situacích na zaregistrovaná čísla mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS). Služba je pro veřejnost zdarma.

Jak se zaregistrovat?

1. online

Pomocí webového formuláře, jehož odkaz naleznete na webových stránkách Ekologického centra nebo se registrujte přímo pomocí odkazu: novy.infokanal.cz

Pomocí registračního on-line formuláře můžete svou registraci později upravit nebo registraci zrušit.

2. prostřednictvím SMS

Tvar registračních SMS: REGISTRUJmezeraMESTO/OBECmezeraEMAIL

Příklad: REGISTRUJ MOST NOVAKJ@SEZNAM.CZ

Registrační SMS je potřeba zaslat na číslo: +420 476 208 706

Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy. Cena registrační SMS je zpoplatněna dle tarifu vašeho operátora, příjem SMS je zdarma.

3. osobně v ekocentru

Rádi Vás zaregistrujeme k odběru i v našem ekocentru. Ekologické centrum Most pro Krušnohoří sídlí v budově Výzkumného ústavu pro hnědé uhlí a.s., tř. Budovatelů 2830/3, Most.

V případě nejasností volejte bezplatnou linku +420 800 195 342.

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „GDPR“), s účinností od 25. 5. 2018 - dále viz informovaný souhlas o využívání služby SMS Infokanál.